Praktyczna i mała łazienka

Asortyment wyposażenia łazienki w blokach musi odpowiadać warunkom, czyli przede wszystkim niezbyt dużemu metrażowi. Dlatego posadzce takich mieszkań zainteresują się oferta taka jak ładna, funkcjonalna mała umywalka (zobacz), nieduża wanna czy meble odpowiednie do niewielkich łazienek.
Większość mieszkań w typowych blokach oznacza jeden, wspólny dylemat podczas urządzania oraz wyposażania.

Jest to oczywiście niewielki metraż, który…

Jest to oczywiście niewielki metraż, który szczególnie daje się we znaki podczas aranżowania pomieszczeń takich jak chociażby łazienka. Tutaj bowiem przestrzeń bywa naprawdę niewielka. Na szczęście w odpowiedzi na takie realia mieszkaniowe oraz wymagania klientów, oferta w zakresie ceramiki łazienkowej, mebli, wyposażenia staje na wysokości zadania. Asortyment taki jak mała umywalka, niewielka ustawna wanna, kabiny, ergonomiczne meble, sprawdzają się w takich warunkach.

Galeria

Bardzo istotne jest również wzornictwo, które również może usatysfakcjonować nabywcę. Narożna, nieduża wanna czy mała umywalka to zarówno ładne elementy, jak również zaprojektowane z myślą o użyteczności i funkcjonalności. W praktyce oznacza to, że nawet mała umywalka umożliwia korzystanie bez konsekwencji w postaci zachlapanych ubrań czy podłóg.

Advertisements

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: