Jaka jest łazienka w bloku

Mieszkańcy bloków nie mają wielkiego wpływu na to jakie są wielkości ich pomieszczeń. Nie inaczej jest z łazienkami. Dlatego łazienka w bloku zazwyczaj jest taka jaka powstała. Rozmiar jest zależny od całego metrażu mieszkania. Zazwyczaj jest to jednak pomieszczenie bardzo skromne.

Co prawda są od tego…

Co prawda są od tego wyjątki jednak łazienka w bloku zazwyczaj jest uważana za bardzo niewielką.
Co prawda trochę sytuacja ma inne miejsce w mieszkaniach w blokach nowych, które powstają w coraz większych ilościach. Jest to jednak jeszcze nowy trend. Jeśli chodzi o stare budownictwo to łazienka w bloku takim jest bardzo skromna. Niekiedy mamy jeszcze do tego podział na dwa pomieszczenia. W jednym jest sedes, a w drugim stoisko kąpielowe bądź wanna. Z takim rozwiązaniem także można spotkać się bardzo często w naszym kraju. Jak jednak zostało wspomniane jest to widoczne tylko i wyłącznie w starym budownictwie. W nowym nie ma już czegoś takiego i łazienka w bloku nowym jest pojedyncza.

łazienka w bloku

Foto: images39.fotosik.pl

Jeśli w obecnych czasach zdecydujemy się na…

Jeśli w obecnych czasach zdecydujemy się na zakup mieszkania w nowym bloku jest to jak najbardziej odpowiedni kierunek. Pomieszczenia tam w zasadzie są już wykończone i pozostaje nam nic innego jak tylko poustawiać w nich nasze ekspozycje meblowe. Nie są to swego rodzaju pustostany jakie można było zaobserwować dawniej.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: