Drzwi rozsuwane odchodzą w niepamięć

Z pewnością w każdym mieszkaniu tak samo jak i wszystkiego rodzaju mebli i dodatki ważne sa także i drzwi do poszczególnych pomieszczeń. Jeszce kilkanaście, a nawet kilka lat temu furorę w naszym kraju robiły drzwi rozsuwane.

Dziś już produkt jakim są, a właściwie…

Dziś już produkt jakim są, a właściwie były drzwi rozsuwane odchodzi w przeszłość i zapomnienie. Jest to obecnie zupełnie słabo sprzedawany produkt.
Z pewnością nie ma w tym nic dziwnego ponieważ rozsuwane drzwi na pewno posiadają więcej wad aniżeli plusów. Jednym plusem takich drzwi rozsuwanych jest to, że są one bardzo tani i może je pozyskać duża grupa społeczeństwa ponieważ nie narażą one jej na straty. Niemniej jednak więcej zdecydowanie jest wad. Jedna z nich jest z pewnością jakość i wykonane takiego produktu. W sumie z jakością ma on bardzo niewiele wspólnego i z każdym rokiem produkt ten staje się coraz słabszy pod tym względem.

drzwi rozsuwane

Foto: drzwiprzesuwne.net.pl

drzwi rozsuwane

Foto: cdn4.muratordom.smcloud.net

Nie więc dziwnego, że klienci…

Nie więc dziwnego, że klienci nie chcą kupować tak felernego produktu. Sprawa oczywista jest, że jest to zakup na dłuższy czas i z pewnością lepiej jest dołożyć parę groszy, ale produktem takim cieszyć się przez dłuższy okres czasu aniżeli wydawać pieniądze na poniżany zakup już po krótkim okresie czasu. Nie ma przecież w tym nic dziwnego.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: