Mniejsze znaczy lepsze

Z pewnością nie jest zawsze jednak wszystko na to wskazuje, ze w tym przypadku zdecydowanie tak jest. Chodzi tutaj o jeden z elementów wyposażenia łazienki jakim jest umywalka. W ostatnim czasie na naszym rynku najlepszą sprzedażą cieszy się umywalka 50, która przecież jest mniejsza od standardowej wersji.

Tutaj rozmiar zatem nie ma znaczenia i…

Tutaj rozmiar zatem nie ma znaczenia i mniejsza rzecz cieszy się większą popularnością mimo, że jeszcze kilka lat temu było zupełnie inaczej.
Jeszcze parę lat wstecz produkt jakim jest umywalka 50 w ogóle nie miał racji bytu. W większości na rynku mieliśmy standardowe produkty, które w większości domów pozostały do dziś. Jeśli ktoś jednak w obecnym czasie przeprowadza remont swojej łazienki zdecydowanie stawia na produkt jakim jest umywalka 50. Na pewno jest to zmiana na lepsze. Na ogół bowiem nasze łazienki są dość małe, więc duży rozmiar umywalek nie zawsze był tutaj mile widziany.

umywalka 50

Foto: nokautimg3.pl

Kiedy na rynku pojawiły się mniejsze wersje…

Kiedy na rynku pojawiły się mniejsze wersje ludzie zdecydowanie wolą wstawić taką wersję zaoszczędzając parę centymetrów w swoim pomieszczeniu. Dodatkowym plusem jest to, ze takie artykuł jakim jest umywalka 50 zdecydowanie łatwiej jest zabudować w blacie, a jest to w ostatnim czasie bardzo popularne i coraz więcej ludzi z tego korzysta.

umywalka

Foto: nokautimg2.pl

Reklamy
  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: