Praktyczne rozwiązanie w łazience

Gdy wchodzimy do łazienki, najczęściej chcemy, by była ładnie i funkcjonalnie urządzona. Poranna toaleta nie jest tylko machinalną czynnością. Jest to rytuał, który bardzo mocno wpływa na nasze samopoczucie i to, jaki będzie nasz dzień. W łazience można zastosować bardzo ciekawe rozwiązania, jak choćby umywalki wpuszczane w blat (kolo.com.pl).

Co to dokładnie oznacza?Przede wszystkim jest to…

Co to dokładnie oznacza?
Przede wszystkim jest to zupełnie nowatorskie podejście do tego tematu. W większości domów mamy zwykłe łazienki, które wiszą na wspornikach i nie są niczym osłonięte. Najczęściej są one bardzo wysoko. Umywalki wpuszczane w blat mają zupełnie inny charakter i zupełnie inaczej wyglądają. Ich estetyka jest na dużo wyższym poziomie. Wszystko jest ładnie zakryte, a przede wszystkim syfon, który najczęściej straszy z daleka. Umywalki wpuszczane w blat wyglądają tak, jakby ich nie było. Są idealnie zabudowane, co sprawia, że wokół samej umywalki mamy dużo więcej miejsca na położenie, na przykład szczoteczki do zębów lub maszynki do golenia.

Gdzie można kupić umywalki wpuszczane w blat…

Gdzie można kupić umywalki wpuszczane w blat. W zasadzie nie ma konkretnych modeli. Bardziej musimy szukać firm, które wykonują tego typu zabudowy. My jedynie możemy kupić potrzebne do tego celu materiały.

umywalka

Foto: swiatlazienek.com.pl

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: