Funkcjonalna wanna narożnikowa

Ostatnio w modzie jest wanna narożnikowa (sprawdź kolo.com.pl) montowana w bardzo różnych łazienkach. Producenci wykonuj naprawdę fikuśne ich kształty, które sprawiają, że pomieszczenie zyskuje zupełnie innego wyrazu.

Możemy ją umieścić w pomieszczeniach o różnej…

Możemy ją umieścić w pomieszczeniach o różnej wielkości. Sprawdzi się w dużej, przestronnej łazience, ale także w małej toalecie nie straci swojego uroku.
Trzeba przyznać, że wanna narożnikowa zyskała sobie bardzo wielu zwolenników. Coraz rzadziej można spotkać w mieszkaniach zwykłe, prostokątne wanny. Opisywane produkty są wygodne, przestronne. Można się w nich swobodnie położyć. Każda wanna narożnikowa posiada miejsce na mydło, miejsce do siedzenia, z którego korzystamy, gdy chcemy umyć tylko stopy. Prawdziwym luksusem i odprężeniem jest wanna narożnikowa z hydromasażem, która dostarcza niesamowitych wrażeń podczas kąpieli.

Galeria

wanna narożnikowa

Foto: swiatlazienek.com.pl

Aż nie chce się wychodzić z wody. Niestety taki gadżet jest dość drogi i nie wszyscy możemy sobie na niego pozwolić. Efektownie wygląda wanna narożnikowa w łazience ze ścinanym dachem, kiedy jest umieszczona pod oknem. Wtedy podczas kąpieli obejrzymy gwiazdy, lub będziemy się cieszyć wschodzącym słońcem. Różnego rodzaju wanny znajdziemy dzisiaj w wielu punktach, które zachęcają częstymi promocjami i przecenami.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: