Wanna owalna ciekawą alternatywą dla innych wanien

Wieczorna ciepła kąpiel jest dla wielu ukoronowaniem dnia, pozwala odstresować się po całodziennych działaniach, stanowi najlepszy wstęp do nocnego wypoczynku. Obecny wybór na rynku wanien pozwala ten wieczorny rytuał uczynić jeszcze przyjemniejszym. Jeśli pragniemy odmiany i znudziła się nam już typowa wanna prostokątna, ciekawym urozmaiceniem może stać się wanna owalna lub okrągła.
W przypadku, gdy dysponujemy nieco większą łazienką i lubimy mniej standardowe rozwiązania – dobrym rozwiązaniem okaże się niewątpliwie wanna owalna.

wanna owalna

Foto: cdn31.epasaz.smcloud.net

Prezentuje się ona ciekawiej w łazience, niż…

Prezentuje się ona ciekawiej w łazience, niż zwykła prostokątna, a obecny wybór na rynku pozwoli bez problemu wybrać produkt, który będzie nam odpowiadał nie tylko ze względu na kształt, ale też wielkość i cenę. Bo tak, jak w przypadku każdego innego towaru rozpiętość jest tu spora.

wanna

Foto: nokautimg1.pl

Ceny wanien owalnych uwarunkowane są głownie surowcem, z jakiego zostały wykonane. Najczęściej są one akrylowe, z tego powodu, iż materiał ten dobrze poddaje się wyginaniu. Wanny tego typu, podobnie jak i inne mogą być wyposażone w zagłówki czy wyprofilowane części siedzące. Decydując się na mniej typowy produkt, jakim jest wanna owalna, należy pamiętać, że na ogół konieczne jest zużycie większej ilości wody w celu jej napełnienia.

Rozwiązaniem stosowanym, by zmniejszyć ilość wody jest zwężana część od strony stóp. Na pewno wanna owalna to produkt bardziej efektowny i wyróżniający się w łazience, przy czym użytkownicy niewielkich łazienek raczej nie powinni się na nią decydować. Może się bowiem okazać, że poza wanną do łazienki już nikt i nic się nie zmieści.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: