Kupujemy blat pod umywalkę

Śmiało można powiedzieć, że łazienka, obok kuchni, jest ważnym punktem naszego mieszkania, dlatego tak istotne jest wyposażenie jej w dobre jakościowo meble i akcesoria, które mają nam posłużyć przez kilka nawet lat. Jednym z najważniejszych elementów wyposżenia łazienki jest umywalka, z której zwykle najczęściej korzystamy.

blat pod umywalkę – galeria

blat pod umywalkę

Foto: 1.bp.blogspot.com

blat pod umywalkę

Foto: eshop.sapho.cz

To właśnie tutaj dokonujemy niemal wssystkich zabiegów kosmetycznych i higienicznych.
Umywalka ma bezustanny kontakt z wodą, dlatego blat pod umywalkę (sprawdź kolo.com.pl) powinien chronić szafkę przez zaciekami lub ewentualnym zalaniem, co w efekcie może doprowadzić do powstawania pleŚni oraz grzyba. Blat pod umywalkę powinien więc być wykonany z materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim odpornych na działanie wody, wysokich temperatur czy na dużą wilgotność powietrza.

Wiele osób, wybierając blat pod umywalkę…

Wiele osób, wybierając blat pod umywalkę kieruje się głównie walorami estetycznymi, zapominając o roli, jaką ten element naszej łazienki będzie spełniał. Na rynku można spotkać blat pod umywalkę zarówno w jasnych jak i ciemnych kolorach. Wybór zależy od naszego gustu i upodobań, ale nie zapominajmy, że ciemne powierzchnie znacznie trudniej jest utrzymać w czystości, gdyż niemal natychmiast widać na nich wszelkie smugi, plamy, rysy czy inne zabrudzenia.

Ponadto blat pod umywalkę powinien idealnie łączyć się zarówno z samą umywalka jak i szafką, co pozwoli uniknąć przenikania szczelinami wody do szafki. Poza tym blat pod umywalkę powinien być wykonany z takich materiałów, które sprawiają, że utrzymanie go wczystości jest proste i łatwe, nie wymagające skomplikowanych zabiegów oraz drogich środków czyszczących.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: