Zasłony prysznicowe – ekologiczne rozwiązania

Kupując różnego rodzaju artykuły wielu z nas zwraca dziś uwagę na ich szkodliwość i niekorzystny wpływ na środowisko. Często wybieramy produkty droższe, lecz bezpieczne dla otaczającego nas świata. Coraz więcej producentów dostrzega taka tendencję i starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

zasłony prysznicowe – galeria

Nawet popularne zasłony prysznicowe (kolo.com.pl), które nabywamy do naszej łazienki, oferowane są już z coraz bardziej ekologicznych materiałów.
Popularne zasłony do prysznica wykonane są zazwyczaj z winylu lub materiałów tekstylnych, głównie poliestru. Ciekawym rozwiązaniem jest jednak oferta artykułów tego typu z folii PAVA.

Jest ona wytwarzana z modyfikowanej…

Jest ona wytwarzana z modyfikowanej skrobi i zaspokoi wszelkie oczekiwania miłośników przyrody i ekologów. Zasłona prysznicowa z tego materiału posiada bardzo wiele zalet, a najważniejszą jej atutem jest fakt, że wytworzona jest z całkowicie naturalnych surowców. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie coraz częściej i chętniej wybierana. Taka zasłona do prysznica, kiedy się zniszczy w miarę upływu czasu lub nam się znudzi, czy tez przestanie być potrzebna, bardzo szybko ulegnie biodegradacji.

Folia ta rozkłada się w bardzo krótkim czasie, w ciągu kilku zaledwie miesięcy. Jest całkowicie nieszkodliwa dla środowiska naturalnego. Należy do bardzo dobrych rozwiązań ekologicznych, których należy stosować coraz więcej.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: