Aranżacja małej łazienki

aranżacja małej łazienki

Foto: cdn22.muratordom.smcloud.net

Kiedy mamy małą łazienkę, to wcale nie znaczy, że musi być ona niefunkcjonalna czy zagracona. Ważne jest aby mieć pomysł na jej urządzenia. Jak powinna być przeprowadzona aranżacja małej łazienki (kolo.com.pl)?
Co zagwarantuje nam dobra aranżacja małej łazienki.

Pozwoli nam zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty,…

Pozwoli nam zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty, a jednocześnie zapewni jej ładny i estetyczny wygląd. Mając nawet bardzo niewielką powierzchnię do zagospodarowania, możemy zmieścić w łazience podstawowe sprzęty i inne akcesoria łazienkowe. Na czym polega odpowiednia aranżacja małej łazienki. Przede wszystkim na maksymalnym oszczędzaniu miejsca, co możemy osiągnąć np. rezygnując z zamontowania wanny czy nawet kabiny prysznicowej, co możemy zastąpić tylko samym brodzikiem lub także zrezygnować zupełnie nawet z niego. Najmniej przestrzeni zajmie nam sam prysznic wmontowany w ścianę z odpływem w podłodze. Jak dobrze rozwiązać to w praktyce, aby nie zalać całej łazienki podczas brania prysznica.

aranżacja małej łazienki

Foto: lh6.ggpht.com

Dobrze jest, kiedy obniżony jest poziom podłogi…

Dobrze jest, kiedy obniżony jest poziom podłogi oraz wyokrąglone połączenie ściany z podłogą, wówczas lecąca woda będzie kierować się wprost do odpływu. Takie rozwiązanie da nam gwarancję, że woda nie będzie się nigdzie gromadzić. Tego typu aranżacja małej łazienki, pozwoli nam zaoszczędzić sporo miejsca, dzięki czemu będziemy mogli swobodnie zamntować umywalkę, sedes i wszystkie inne niezbędne akcesoria łazienkowe.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: