Klasyczny wystrój łazienek

Biel to chyba najbardziej popularny kolor ceramiki sanitarnej. Daje jednak dużo możliwości doboru dodatków i akcesoriów. Decydując się na klasyczny wystrój łazienek, niekoniecznie decydujemy się na nudę.
W sklepach z ceramiką sanitarną można coraz częściej znaleźć ceramikę sanitarną w różnych kolorach.

Już nie dziwi czerwona muszla albo zielony…

Już nie dziwi czerwona muszla albo zielony zlew. A od pewnego czasu prawdziwym hitem jest kolor czarny tych elementów wyposażenia. Kiedy nie mamy dość odwagi, by zdecydować się na takie tęczowe pomysły, a cenimy sobie tradycyjną elegancję, klasyczny wystrój łazienek nie musi wcale być nudny. Biała ceramika sanitarna niektórym już się znudziła, ale… jednego nie można jej odmówić. Do tego koloru pasuje każdy inny. Biel połączona z czerwienią da rozwiązanie energetyczne i odważne.

Dodatki i akcesoria błękitne, granatowe czy kobaltowe zapewnią spokój i nastrojowość budzącą zaufanie. Zieleń uspokoi a czarny doda jeszcze stylu i elegancji. Klasyczny wystrój łazienek, w których dominuje biała ceramika sanitarna może mieć zatem różne oblicza. I zmian można dokonywać często, kiedy tylko kolor dodatków znudzi się. Wystarczy zmienić dywanik, ręczniki i serwetki i nowe wnętrze gotowe. Wystrój łazienek, inspiracje, by wykonać go zgodnie z marzeniami, można podziwiać na stronach internetowych.

Galeria

wystrój łazienek

Foto: cdn19.urzadzamy.smcloud.net

wystrój łazienek

Foto: zdjecia100lazienek.files.wordpress.com

Wielu ludzi z chęcią dzieli się swoimi pomysłami i realizacjami. Zdjęcia można znaleźć na blogach i forach. Od innych można czerpać ciekawe rozwiązania – czasem tak oczywiste, a jednak – nie przychodzące do głowy od razu. Wystrój łazienek z dominująca bielą jest wyborem tradycyjnym ale – z dużym potencjałem do nowoczesnych zmian.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: