Jak zasłonić i co pokazać?

Dawniej można go było spotkać w buduarach i garsonierach naszych babć. Potem na wiele lat trafił do lamusa – wyszedł z mody i kiedy wydawało się, że już na zawsze wtedy nagle wyszedł z cienia. Tak to bywa z modami, że powracają co jakiś czas i nie inaczej stało się z parawanem.
Jeśli ktoś znalazł odziedziczony po przodku parawan na strychu, albo w piwnicy może powiedzieć, że ma prawdziwy skarb.

Jak zasłonić i co pokazać? – galeria

parawany

Foto: 3.bp.blogspot.com

Parawany (link kolo.com.pl) wracają do łask i znów pomagają nam urządzać i dekorować nasze mieszkania. Designerskie Parawany to obecnie szczyt mody w nowoczesnych mieszkaniach. Renowacja parawanu przyniesionego z piwnicy albo strychu nie musi być kosztowna choć jeśli poddajemy renowacji parawany drewniane musimy liczyć się z pewnymi może nieco większymi kosztami. Do czego w zasadzie potrzebne nam w domu albo w mieszkaniu parawany. Pomagają opanować przestrzeń, mówiąc najkrócej. Dzięki kawałkowi tkaniny naciągniętemu na stelaż możemy z większego pomieszczenia wydzielić część do pracy, za którą ukryjemy biureczko na laptopa.

Można w ten sposób uzyskać…

Można w ten sposób uzyskać funkcjonalność ruchomej przenośnej ściany, za którą możemy się zdrzemnąć albo przyjąć gości. Oprócz funkcji kreowania przestrzeni parawany pełnią funkcję dekoracyjną. Mamy do wyboru w ofercie wielu sklepów parawany kolorowe, w kwiaty, w pasy, w kropki, misternie wycinane w drewnie albo minimalistyczne w stylu japońskim. Te ostatnie są szczególnie uniwersalne i pasują do każdego niemal wnętrza. Jasne płótno poprzecinane ciemnymi liniami listewek już na pierwszy rzut oka wprowadza harmonię i spokój do adaptowanego wnętrza.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: