Łazienki projekty – jak uniknąć pułapek?

Łazienki projekty (zobacz) skazują nas na pracę nad trudną sztuką rezygnacji. Niełatwa to sztuka. Łazienki projekty odkrywają przed nami możliwość spełniania swoich marzeń. To, że obecnie zabierając się do rzeczy, możemy zyskać jedno z najpiękniejszych pomieszczeń w naszym domu, na pewno nie ułatwi nam zadania.

Co wybrać…

Co wybrać. Miejsce w domu szczególne, zatem szkoda żałować później straconej okazji na stworzenie czegoś niezwykłego.
Łazienki projekty. Warto się wysilić i pomyśleć przed podjęciem decyzji ostatecznych. Łazienki projekty powinny uwzględnić gabaryty pomieszczenia, którym dysponujemy i zachować konsekwencję stylu. Wszystko winno harmonijnie się dopełniać. Oczywistym jest, że udane łazienki projekty to te, w których nie ma stylistycznych zgrzytów.

Dlatego, gdy realizujemy łazienki projekty szczególnie stylowej, zachowajmy żelazną konsekwencję. Wiadomo, że sprzęt taki jak pralka, może zakłócić kompozycję miejsca i wprowadzić niemiłą dysharmonię. Podobnie decyzja i zamontowaniu, np. kolorowej umywalki wymusza niejako dostosowanie całego wnętrza tak, by umywalka ta nie była elementem na tle całości rażącym. Bycie oryginalnym. Tak. Ale dziwacznym lub osiągnąć przerost formy nad treścią. Uważajmy, by uchronić od tego nasze projekty łazienki.

Łazienki projekty u znajomych najprawdopodobniej wiele…

Łazienki projekty u znajomych najprawdopodobniej wiele razy nas zachwycały. Mamy jednak szansę być oryginalnymi i wykorzystajmy ją. Obecnie bogaty wybór na rynku szeroko rozumianych akcesoriów sanitarnych ułatwia nam to. Ale szalejmy z głową. Czasami możemy myśleć z żalem o tym, że mamy do zrealizowania tylko projekt a nie z dwa, trzy łazienki projekty.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: