Wanna z kabiną to świetne rozwiązanie

Jest bardzo wiele osób, które w zależności od sytuacji uwielbiają kąpiel w wannie, albo znowu szybki prysznic. Poza tym im większa jest rodzina, tym większa szansa, że gusty co do sposobu kąpieli również będą różne, a więc praktycznie można powiedzieć, że w każdym domu przydała by się jednocześnie wanna i prysznic.

Ale co zrobić jeżeli mamy za małą…

Ale co zrobić jeżeli mamy za małą łazienkę, albo po prostu nie chcemy wydawać pieniędzy prawie że na to samo dwa razy?
Wtedy wspaniałym rozwiązaniem będzie wanna z kabiną (link kolo.com.pl), która umożliwi nam dowolny sposób kąpieli, kiedy tylko będziemy chcieli. Nie zajmuje miejsca więcej niż zwykła wanna, a jednocześnie taka wanna z kabiną z powodzeniem może spełniać funkcję prysznica, bo z pewnością nie będziemy nic wokół chlapać. Ważne w tym wszystkim jest to, że wanna z kabiną ma różne drzwi i przeróżne kabiny, a więc zanim zdecydujemy się na tą konkretną, to powinniśmy sprawdzić jakie jeszcze tego typu wanny znajdują się w ofercie różnych producentów.

Ważne w tym wszystkim jest również…

wanna

Foto: nokautimg1.pl

Ważne w tym wszystkim jest również to, że taka wanna z kabiną jest prosta w montażu, bo praktycznie montuje się ją tak samo jak zwykłą wannę, i tylko trzeba pamiętać o tym, aby zamontować wyżej słuchawkę od prysznica, tak aby nie okazało się, że jest ona zbyt nisko i jednak branie w ten sposób kąpieli jest niemożliwe.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: