Wanny z hydromasażem – domowe SPA

Wanny z hydromasażem (zobacz kolo.com.pl) to dość spory wydatek i przy tym instalacja tego typu wymaga bardzo specjalistycznego montażu. Jednakże równocześnie hydromasaż we własnej łazience daje nam możliwość codziennego relaksu i odprężenia, a ponadto częstego stosowania zabiegów, które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie oraz urodę.
Codzienne szybkie tempo życia oraz brak czasu i możliwości na relaks powoduje, że wiele osób wciąż jest w stresie, co natomiast skutkuje negatywnym wpływem na psychikę oraz ciało.

wanny z hydromasażem

Foto: img185.imageshack.us

Stres powoduje bowiem zwiększone napięcie…

Stres powoduje bowiem zwiększone napięcie mięśni, niedotlenienie organizmu, a także problemy z koncentracją czy bezsenność. Jednym ze sposobów, który pozwala zredukować stres i dolegliwości mu towarzyszące, domowy hydromasaż. W ten system można wyposażyć wannę o dowolnym kształcie. Na rynku dostępne są wanny z hydromasażem prostokątne, asymetryczne, owalne bądź okrągłe. Dodatkowo istnieją różne rodzaje hydromasażu.

Najbardziej popularny jest wodny. Hydromasaż w domu może być jednak również powietrzny jak i mieszany. Pierwszy typ jest najsilniejszy, dlatego też najbardziej lubią go mężczyźni. Kobiety częściej wybierają masaż powietrzny, który przede wszystkim relaksująco i odprężająco. Jeśli chcemy sobie zrobić w domu własne Spa, to wanny z hydromasażem z pewnością nam w tym pomogą.

wanny z hydromasażem

Foto: dom.money.pl

Dzięki takiemu systemowi możemy codziennie cieszyć się relaksującą kąpielą, która oprócz odprężenia, poprawi nam również wygląd skóry oraz ma korzystny wpływ na stawy oraz mięśnie.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: