Jak montować uchwyty dla niepełnosprawnych

Jeżeli potrzebujemy uchwyty dla niepełnosprawnych (kolo.com.pl), to musimy wiedzieć jak szybko można je zamontować. W ich budowie niema nic skomplikowanego, ponieważ mają bardzo wiele dodatków, oraz są proste w montażu.

Oczywiście osoba niepełnosprawna będzie miała bardzo wiele…

Oczywiście osoba niepełnosprawna będzie miała bardzo wiele problemów z montażem takiego uchwytu, ponieważ nie pozwala jej na to ułomność, ale jeżeli poprosi kogoś o pomoc, to w bardzo krótkim czasie może cieszyć się wygodą.
Oczywiście uchwyty dla niepełnosprawnych mają wszystkie atesty oraz są sprawdzane pod względem wytrzymałościowym. Zatem jak powinien wyglądać montaż takich elementów. przede wszystkim musimy podstawić na nowoczesne rozwiązania, na ten przykład uchwyty dla niepełnosprawnych powinny być montowane przez fachowców, którzy już kiedyś pracowali przy takich elementach.

Jeżeli jednak firma sprzedająca takie…

Jeżeli jednak firma sprzedająca takie uchwyty dla niepełnosprawnych nie jest w stanie zapewnić nam monterów, to możemy poszukać takich ludzi na własną rękę, oczywiście będziemy musieli im za to zapłacić, ale dostaniemy fakturę, z której rozliczymy się z państwem. Montaż wykonuje się za pomocą wiertarki udarowej oraz nowoczesnych technik mocowań. W sumie sam montaż nie powinien trwać więcej niż kilkanaście minut, ale wszystko jest zależne od osoby, która będzie to wykonywała.

uchwyty dla niepełnosprawnych

Foto: inwestycje.kolo.com.pl

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: