Atrakcyjna łazienka w bloku

Każdy posiadacz mieszkania w blokowisku, chcąc urządzić mieszkanie, staje przed dylematem jak stworzyć atrakcyjną i niepowtarzalną łazienkę. Jest to trudne po pierwsze, dlatego, że w danym bloku przeważnie wszystkie łazienki są takie same i trudno wymyślić tutaj coś oryginalnego, a po drugie zazwyczaj łazienki w bloku (kolo.com.pl) są niewielkie, a musimy w nich zmieścić umywalkę, wannę lub prysznic, ubikację i jeszcze kilka innych elementów wyposażenia.
Jeżeli chcemy posiadać atrakcyjną łazienkę, której będą zazdrościli nam znajomi, a sami nie mamy pomysłu jak dobrać odpowiednią armaturę, glazurę oraz dodatki, warto udać się do profesjonalnego biura projektowego, w którym wykwalifikowani pracownicy pomogą nam stworzyć łazienkę naszych marzeń.

Galeria

W takim biurze projektowym otrzymamy fachową pomoc oraz będziemy mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia pracowników, którzy już zaprojektowali niejedną łazienkę. W takim biurze zostanie dla nas wykonany projekt łazienki, często w kilku wariantach, z których będziemy mogli wybrać najciekawszy dla nas projekt. Pracownicy takich biur na bieżąco śledzą nowinki techniczne pojawiające się na rynku, więc na pewno będą mogli nas czymś ciekawym zaskoczyć.

Z racji tego, że łazienki…

Z racji tego, że łazienki w blokowiskach są zazwyczaj niewielkie, co uwarunkowane jest wielkością budynku oraz naszego mieszkania, warto skorzystać z kilku trików, które pozwolą nam na optyczne powiększenie małej łazienki. Po pierwsze warto zakupić jasną glazurę, która rozjaśni pomieszczenie i spowoduje, że będzie się ono wydawało większe niż jest w rzeczywistości. Ponadto wiele osób decyduje się na zamontowanie jak największego lustra (kolo.com.pl), dzięki któremu pomieszczenie również będzie się wydawało większe.

Dodatkowo, jeśli nie mamy zbyt dużo miejsca do zagospodarowania w łazience, warto zdecydować się na montaż kabiny prysznicowej zamiast wanny, która jednak zajmuje więcej miejsca. W takim wypadku można zdecydować się na kabinę z głębokim brodzikiem, w którym będziemy mogli umyć na przykład nogi. Duże znaczenie ma również zaprojektowanie oświetlenia, które również może mieć duży wpływ na postrzeganie naszej małej łazienki, jako pomieszczenia większego niż jest w rzeczywistości.

Reklamy

,

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: