Nowoczesna aranżacja łazienki

Jeśli jesteśmy właścicielami niewielkiej łazienki to nie jest to jeszcze powód do załamania. Nawet najmniejszą powierzchnię można zagospodarować tak, aby wyglądała oryginalnie, estetycznie, a przy tym była użyteczna. Obecnie modny jest nowoczesny wystrój łazienek, który świetnie się sprawdza także na niedużej przestrzeni. Dzięki różnego typu trikom można stworzyć naprawdę wspaniałe miejsce, w którym będziemy mogli wykonać podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, a przy tym odpocząć czy zrelaksować się po męczącej pracy.

Pamiętajmy jednak, że mała łazienka wymaga przede…

Pamiętajmy jednak, że mała łazienka wymaga przede wszystkim dość dużej ilości zabiegów, które spowodują, że jej przestrzeń będzie robiła wrażenie większej.
Ważne tutaj są różnego typu triki, które dają złudzenie większej przestrzeni. Świetnie na przykład nadaje się lustro. Najlepiej takie bez zbędnych zdobień. Minimalistyczne, surowe zwierciadło może powiększyć pomieszczenie o kilka metrów, a ponadto wygląda bardzo nowocześnie. Ważny jest też odpowiedni dobór poszczególnych elementów wyposażenia. Najlepsze są te podwieszane, gdyż dają one dodatkową przestrzeń, a przy tym nie wpływają na miejsce przytłaczająco. Jeśli aranżacja łazienki przeznaczona jest dla partnerów, to niezbędna będzie również dużej wielkości umywalka. Choć dysponujemy niewielką przestrzenią, to jednak nie warto oszczędzać jej na umywalce. Korzystanie z większej jest znacznie wygodniejsze i nie będziemy mieć codzienne zalanej podłogi, a ponadto przy porannej toalecie zmieścimy się we dwoje.

łazienki nowoczesne – galeria

Przygotowanie nowoczesnego wystroju łazienki to także zwrócenie uwagi na kolor ścian. Warto stworzyć dobrze dobranymi barwami przytulną atmosferę. Najlepiej wybierać kolory ciepłe i pastelowe, które wprowadzają łagodny klimat. Dzięki temu będziemy się dobrze czuć w tym pomieszczeniu, co pozwoli nam się zrelaksować, a przecież jest to jedna z najważniejszych kwestii dotycząca łazienki. Powinna ona być pomieszczeniem, które da nam możliwość odpoczynku oraz spędzenie wolnej chwili na relaksie w przyjaznym otoczeniu.

Reklamy

,

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: