Parawany nawannowe

Coraz częściej urządzając łazienkę inwestujemy nie w prysznic, a wannę, która z całą pewnością jest zdecydowanie bardziej wygodniejsza. Bardzo często stosowane w tym wypadku są parawany nawannowe, które upodabniają wannę do kabiny prysznicowej. Pozwala to na branie prysznica w wannie bez ryzyka pochlapania łazienki.
Każda dobrze zaprojektowana łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna oraz uporządkowana.

parawan

Foto: hez.fm.interia.pl

Dlatego jeżeli łazienka jest mała…

Dlatego jeżeli łazienka jest mała nie ma możliwości na zmieszczenie zarówno wanny jak i natrysku. Montując parawan na wannę (kolo.com.pl) możemy za to pozwolić sobie na szybki prysznic z rana przed pracą oraz relaksującą kąpiel wieczorem. Zasłona do wanny pasuje zarówno do prostokątnych, półokrągłych jak i asymetrycznych wanien o różnorodnych wymiarach.

Parawany nawannowe często nie tylko są bardzo praktyczne ale i niezwykle dekoracyjne. Współcześnie dostępne są parawany jedno i wieloczęściowe, składane a także ścianki stałe. Jest również możliwość osłonięcia całej wanny poprzez zamontowanie drzwi wannowych lub kabiny wannowej. Parawany nawannowe możemy podzielić na różne modele: wahadłowe – jednoelementowe oraz składane harmonijkowo – dwu lub kilkuelementowe.

Wieloczęściowy parawan (kolo.com.pl) do łazienek, który można składać harmonijkowo na ścianę umożliwia uzyskanie pewnego rodzaju kabiny prysznicowej. Jest to jedne z najlepszych rozwiązań. Trzeba jednak pamiętać zawsze, że kupując parawan na wannę musimy znać jej dokładny model. Ważny jest nie tylko wymiar ale i firma oraz nazwa serii. Wówczas parawan i wanna będą idealnie do siebie pasowały.

Reklamy

,

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: