Parawany nawannowe – nowoczesne rozwiązanie

Prysznic i wanna to dwa podstawowe sprzęty łazienkowe, które bynajmniej ze sobą nie rywalizują, ale się uzupełniają. Niestety, często zdarza się, że mała powierzchnia łazienki uniemożliwia nam zamontowanie wanny i kabiny prysznicowej. Niemniej istnieje rozwiązanie tego problemu.
Od jakiegoś czasu w sprzedaży dostępne są tak zwane parawany nawannowe.

Ich zastosowanie jest niezwykle proste, ale właśnie…

Ich zastosowanie jest niezwykle proste, ale właśnie sekret skuteczności tkwi w ich prostocie (kolo.com.pl). Parawan na wannę pozwala nam uzyskać jednocześnie kabinę prysznicową, gdy tylko tego potrzebujemy. Zamontowanie parawanu nie jest skomplikowane, a umożliwia branie kąpieli pod natryskiem na stojąco, gdyż chroni łazienkę przed chlapiącą wodą. Parawan może być zamykany lub po prostu przytwierdzony do części obudowy wanny. Takie rozwiązanie jest niedrogie, a w pełni rekompensuje nam brak prawdziwej kabiny prysznicowej. Dodatkowo materiał, z którego zwykle powstają te parawany nawannowe jest odporny na stłuczenia oraz brud, zatem możemy mieć pewność, że będzie nam długo służył, a jego czyszczenie nie sprawi nam żadnego problemu.

parawany nawannowe

Foto: cdn28.urzadzamy.smcloud.net

parawany nawannowe

Foto: newss.pl

Parawan nawannowy wystarczy przetrzeć materiałem nasączonym środkiem…

Parawan nawannowy wystarczy przetrzeć materiałem nasączonym środkiem chemicznym przeznaczonym do mycia łazienek, a następnie zmyć go wodą z natrysku. To łatwy i szybki sposób. Kolejną zaletą tego produktu jest cena. Niska i przystępna. Teraz każdy posiadacz małej łazienki nie będzie miał problemu ani dylematu, czy wybrać wannę, czy jednak natrysk. Dzięki parawanom nawannowym ten kłopot zniknie na zawsze, a my będziemy mogli cieszyć się zarówno prysznicem, jak i wanną.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: