Jak rozsądnie zaplanować remont łazienki?

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas chce mieć piękny, elegancki dom. Jest to powód do dumy, gdy uda nam się samodzielnie zaaranżować jakieś pomieszczenie i pięknie je wyposażyć. Szczególnym miejscem w domu jest łazienka. Wymaga ona wiele zaangażowania przy jej remontowaniu.
Aranżacja łazienki może niejedną osobę przerażać, bo przecież nie chodzi tu tylko o dobranie ładnych sprzętów czy kolorów.

Łazienka to miejsce, gdzie każdy najdrobniejszy…

Łazienka to miejsce, gdzie każdy najdrobniejszy szczegół musi być wykonany z odpowiedniego materiału. Przede wszystkim chodzi o odporność na wilgoć i środki chemiczne. Drugą rzeczą jest bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników toalety. No a trzecia sprawa to ergonomiczne ułożenie każdego elementu, zwłaszcza, gdy łazienka jest niewielka. Ale przy odrobinie organizacji i pomysłowości każdy z nas jest w stanie wykonać taką pracę.

Od czego zatem zacząć. Warto przemyśleć, czego oczekujemy po remoncie łazienki i na czym nam najbardziej zależy. Następnie oblicz, ile pieniążków będzie ci potrzebnych i ile możesz przeznaczyć. Przekroczenie domowego budżetu nie byłoby rozsądne, dlatego lepiej wcześniej to zaplanować. Na koniec sporządź plan działania, który pozwoli ci rozłożyć prace remontowe na każdy dzień. Pamiętaj przy tym o kilku zasadach: w łazience powinno być ciepło i przytulnie, dlatego wybieraj jasne kolory, ewentualnie równoważ ciemne z jasnym.

Galeria

łazienki aranżacje

Foto: img401.imageshack.us

Lustro to ważny element dekoracyjny i optycznie powiększające wnętrze. Duże znaczenie ma też dobre oświetlenie, które powinno w łazience mieć kilka źródeł.

Reklamy
  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: