O urządzaniu łazienki – część 1.

Aranżowanie przestrzeni w łazience (kolo.com.pl) jest czasem niezwykle skomplikowanym i wymagającym zadaniem, które zresztą z tych głównie powodów uważane jest przez wiele osób za zbyt trudne do samodzielnego wykonania.

Istnieje jednakże kilka sposobów na to, by sobie nieco sprawę ułatwić, a które pozwolą nam niejako „przy okazji” osiągnąć wymarzony( czy też pożądany )poziom komfortu, funkcjonalności i luksusu w naszej łazience.
Na przykład odpowiednio dobrany zestaw wyposażenia łazienkowego, który będzie dopasowany do naszego gustu i potrzeb, a także jednolity stylistycznie, może naprawdę zdziałać cuda.

Oczywiście największym problemem będzie tu praktycznie bezproblemowa…

Oczywiście największym problemem będzie tu praktycznie bezproblemowa dostępność dowolnych mebli i wyposażenia w tak wielu stylach, wzorach, kolorach i wersjach, że nierzadko trudno się w tym zwyczajnie połapać. Mało tego, sporo zestawów jest obecnie dostępnych pod taką samą lub podobną nazwą, lecz różnią się one między sobą funkcjonalnością, stopniem trudności montażu, a także liczbą elementów. Najlepszą rzeczą, jaką możemy w tej sytuacji zrobić, jest dokładne zwymiarowanie naszej łazienki( kształt podłogi też jest tu ważny.

Galeria

aranżacja łazienki

Foto: i.deccoria.strefa.com.pl

)i wybór wyłącznie spośród zestawów, co do których mamy pewność, że się bez problemu do niej dadzą zamontować – to w oczywisty sposób ogranicza nieco nasze możliwości zaaranżowania wnętrza łazienki, ale nie jest to zazwyczaj jakoś boleśnie odczuwalne, bo wybór i tak zostaje przeogromny. Jak sobie z tym poradzić, co dalej z naszym projektem i jak dobierać wyposażenie – w następnej części artykułu!.

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: