Czy w Polsce publiczne toalety się zmieniły?

Każdy z nas chyba korzystał kiedyś w swoim życiu z publicznej toalety. Każdy z nas wie, że czasami zdarzają się takie, w których po prostu nie można wytrzymać, czy to ze smrodu, czy też z powodów czysto estetycznych. Niewiele osób jednak miało kiedyś możliwość skorzystania z łazienki turystycznej.
Łazienki turystyczne, szczególnie popularne są w miejscowościach wakacyjnych, to znaczy w takich regionach polski jak mazury, czy też pomorze.

W miejscach takich istnieje możliwość…

W miejscach takich istnieje możliwość kąpieli, co jest często niemożliwe, kiedy biwakujemy pod namiotem, czy też pływamy jachtem po wielkich jeziorach mazurskich. Łazienki turystyczne są więc konieczne i jednocześnie, jest to bardzo dobry biznes dla właścicieli takich miejsc, którzy udostępniają takie łazienki turystom, za odpowiednią opłatą. Inną sprawą jest natomiast ich wygląd i higiena. Przeciętne łazienki turystyczne wyglądają tak, jak miejsca z wczesnego okresu PRL-u, co jednak nie przeszkadza ich właścicielom pobierać sporą opłatę za skorzystanie z takiego „luksusu”.

Jednak łazienki turystyczne w ostatnim czasie będą…

łazienki turystyczne

Foto: chata-zacisze.pl

Jednak łazienki turystyczne w ostatnim czasie będą musiały przejść niemały lifting, a wszystko to związane jest z nadchodzącym turniejem, czyli Euro 2012, gdyż wstyd byłoby przyjąć obcokrajowców w takich obskurnych miejscach jak dotychczas kazano kąpać się polskim turystom.

Reklamy
  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: